خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 1400 » کنکور در چهار روز برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 2020/07/22 - 17:57

 کد خبر: 22957
 392 بازدید

کنکور در چهار روز برگزار می‌شود

وزیر کشور ظهر امروز در پایان بیست و هفتمین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رحمانی فضلی با اشاره به اهمیت برگزاری کنکور گفت: وزارت‌های علوم، بهداشت و آموزش و پرورش متفق بودند کنکور را در موعد خودش برگزار کنیم. البته با تمهیداتی قرار شد به […]

کنکور در چهار روز برگزار می‌شود

وزیر کشور ظهر امروز در پایان بیست و هفتمین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

رحمانی فضلی با اشاره به اهمیت برگزاری کنکور گفت:

وزارت‌های علوم، بهداشت و آموزش و پرورش متفق بودند کنکور را در موعد خودش برگزار کنیم.

البته با تمهیداتی قرار شد به جای برگزاری در دو روز، چهار روز برگزاری کنکور اجرا شود و ۵۰ درصد مراکز برگزاری افزایش یابد و عوامل اجرا نیز افزایش یابد.

بیشتر بخوانید :

توصیه‌های کنکوری رتبه ۹ سراسری/ جلسات هفتگی هیات برایم بمب انرژی بود

وبینار آموزشی : گام پایانی تا آزمون سراسری ۱۳۹۹

هیچ تغییر و تصمیم جدیدی درباره زمان کنکور صورت نگرفته است

وزیر کشور بیان داشت:

یکسری اختیارات را استان‌ها در خصوص تصمیم‌گیری وضع قرمز داشتند.

با توجه به اینکه قبلاً اختیاراتی را ستاد ملی کرونا به آنها داده بود قرار شد در این زمینه استان‌ها با توافق بنده و وزیر بهداشت و تأیید رئیس‌جمهور قابلیت اجرایی خواهد داشت.

وی ادامه داد: ما باید فاصله گذاری اجتماعی و ماسک گذاری را رعایت کنیم، و از مردم خوبمان که در این دو سه هفته میزان رعایت به حدود ۸۵ درصد رسیده تشکر می‌کنم و از رسانه‌ها و صدا و سیما و رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 1400 , آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , ویژه خبری , کنکور سراسری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code