خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 1400 » چگونه درصد بگیریم – چگونه درصد خود را حساب کنیم؟

تاریخ انتشار : 2020/08/06 - 10:35

 کد خبر: 23101
 1061 بازدید

چگونه درصد بگیریم – چگونه درصد خود را حساب کنیم؟

داوطلبان پس از دانلود پاسخنامه و سوالات کنکور آیا سوالات آزمون تیزهوشان و یا هر آزمونی که نمره منفی دارد می توانند با مشخص کردن تعداد سوالات صحیح و غلط و نزده درست اکتسابی یا نمره خام هر درس عمومی و اختصاصی خود را محاسبه نمایند. تخمین رتبه کنکور سراسری ۹۹ طالبانی که می‌توانند در […]

چگونه درصد بگیریم – چگونه درصد خود را حساب کنیم؟

داوطلبان پس از دانلود پاسخنامه و سوالات کنکور آیا سوالات آزمون تیزهوشان و یا هر آزمونی که نمره منفی دارد می توانند با مشخص کردن تعداد سوالات صحیح و غلط و نزده درست اکتسابی یا نمره خام هر درس عمومی و اختصاصی خود را محاسبه نمایند.

تخمین رتبه کنکور سراسری 99

طالبانی که می‌توانند در صورت اکتسابی تمامی دروس خود را محاسبه کنند می توانند با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ، رتبه حدودی کسب کرده خود را در کنکور به دست آورند.

بیشتر بخوانید :

چگونه در شب خواب بهترى داشته باشيم؟

چگونه تصميم‌گيري‌هاي هوشمندانه‌تري داشته باشيم

بايدها و نبايدهاي کرونايي


این کار به داخل داوطلبان کمک می کند تا با استفاده از رتبه حدودی خود میتوانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته رشته هایی که میتوانند در حال قبول شوند را شناسایی کنند و بر اساس نتایج آن بتوانند متوجه شوند که آیا می‌توانند در رشته مورد علاقه خود قبول شود یا خیر؟


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 1400 , آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , مقالات مشاوره ای , ویژه خبری , کنکور سراسری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code