خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 99 » تاریخ کنکور ۹۹ بخاطر کرونا ویروس تغییر کرد ؟

تاریخ انتشار : 2020/03/10 - 22:06

 کد خبر: 21828
 641 بازدید

تاریخ کنکور ۹۹ بخاطر کرونا ویروس تغییر کرد ؟

همانطور که میدانید کشورمان در وضعیت بدی قرار دارد و بسیاری از عزیزانمان را از دست داده ایم. مدارس سراسر کشور تعطیل است و همه نگران هستند و سوالی که برای کنکوری ها به وجود می آید این است که تاریخ کنکور ۹۹ بخاطر کرونا ویروس تغییر کرد ؟؟خب مدارس تعطیل شده ، آزمون ها حذف […]

تاریخ کنکور ۹۹ بخاطر کرونا ویروس تغییر کرد ؟

همانطور که میدانید کشورمان در وضعیت بدی قرار دارد و بسیاری از عزیزانمان را از دست داده ایم. مدارس سراسر کشور تعطیل است و همه نگران هستند و سوالی که برای کنکوری ها به وجود می آید این است که تاریخ کنکور 99 بخاطر کرونا ویروس تغییر کرد ؟؟خب مدارس تعطیل شده ، آزمون ها حذف شده پس حس میکنید باید کنکور 99 نیز عقب بیفتد؟؟ این سوال را بار ها شنیده ایم.

بیشتر بخوانید :

چند نکته درباره پذيرش با سوابق تحصيلي آزمون سراسري ۱۳۹۹

در ايام نوروز چگونه به صورت برنامه‌ريزي شده مطالعه کنيم؟

در تعطيلات ناخواسته چه کنيم؟

تاریخ کنکور 99 بخاطر کرونا ویروس تغییر کرد ؟؟

تاریخ کنکور 99 بخاطر کرونا ویروس تغییر میکند ؟؟؟ همه شما دوست دارید تاریخ کنکور تغییر کنه و وقت بیشتری برای جمع بندی داشته باشید. شاید بسیاری از شما برای این موضوع امیدوار هم شده باشید.اما اطلاعیه ای که داریم به شرح زیر است.
تصمیمی برای تغییر زمان کنکور نداریم وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تا کنکور فرصت زیادی داریم، گفت: تاکنون تصمیم برای تغییر زمان برگزاری نداریم البته تصمیم گیری نهایی با وزارت علوم و سازمان سنجش است، اما در این موضوع تا حدی دخیل هستیم، ولی اگر نیاز باشد تمهیدات لازم را داریم.
حاجی میرزایی با اشاره به اینکه تا پایان سال تحصیلی ۷ روز داریم، گفت: در نتیجه تعداد روز‌های زیادی باقی نمانده است و برای جبران عقب ماندگی‌ها، آموزش جایگزین در نظر گرفته شده است و اگر تعطیلات تا بعد از عید استمرار پیدا کند در این مورد تصمیمی گیری لازم را خواهیم داشت.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , مقالات روانشناسی , ویژه خبری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code