نتایج در این بخش نمایش داده می شود

چگونگی و شرایط و زمان ثبت نام برای کنکور سراسری ۹۷

زمان اصلی نگرانی و برنامه ریزی برای کنکور سراسری 97 آغاز شد .اما قبل از هر چیزی جهت موفقیت درکنکور،داوطلبان عزیز کنکور 97 باید آرامش داشته باشند. یکی از عوامل کاهش استرس اطلاع دقیق از اطلاعیه های جدید در کنکور سراسری میباشد. مطالبی چون، زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 ، زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97 ، زمان برگزاری کنکور سراسری 97 ، و زمان هایی امثال آن…. حال جهت اطلاع از زمان های دقیق مقاله زیر را مطالعه کنید.
زمان ثبت نام در کنکور 97 
بنابه اطلاعیه که سازمان سنجش منتشر کرده است ، ثبت نام در کنکور سراسری 97 از یکم بهمن 96 آغاز میشود و تا هشتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.(عموماً این زمان تمدید میشود)،اما بهتر است جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل ثبت نام خود را در روزهای ابتدایی انجام دهید و به روزهای پایانی موکول نکنید.
اگر ثبت نام امسال همانند سال قبل باشد، زمانی را مشخص میکنند برای داوطلبانی که از ثبت نام جا مانده اند و یا اطلاعات ثبت نامی خود را اشتباه ثبت کرده اند.
شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 97
ثبت نام در کنکور سراسری 97  به صورت اینترنتی میباشد و داوطلبان عزیزمان قبل از هرگونه اقدامی به ثبت نام و ورود به سایت باید یک سری مدارک و اطلاعات همراه خود داشته باشند.از جمله مدارک و اطلاعات : خرید کارت اعتباری مورد نیاز ، کد سوابق دیپلم ، کد سوابق تحصیلی پیش دانشکاهی میباشد.
کارت اعتباری : برای دانشگاه های روزانه و شبانه و برای دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی باید یک کارت جداگانه خریداری شود .
برای ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد 97 نیازی به خرید کارت اعتباری نیست.
پس از تکمیل مدارک به سایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را تکمیل میکنیم و در پایان سیستم یک کد رهگیری ارائه میدهد.(توجه داشته باشید کد رهگیری را تا پایان پذیرش و ثبتنام در دانشگاه نزد خود نگه دارید.)
در هر گروه آزمایشی که هستید از سراسر کشور میتوانید مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس بگیرید تا ثبت نام خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.
تأثیر معدل در کنکور 97  
تأثیر معدل در کنکور سراسری 97  یک دغدغه بزرگ داوطلبان است.همانطور که در ابتدا مقاله گفتیم میخواهیم با توضیحاتی در کاهش اضطراب داوطلبان کنکور سراسری 97 سهیم شدیم.همانطور که میدانید برای اطلاع از تاثیر معدل در کنکور 97 باید دفترچه ثبت نام در کنکور سراسری 97 را منتشر کنند اما اگر بخواهیم به سالهای گذشته نگاه کنیم، تأثیر معدل در کنکور سراسری 96 به این صورت بود که 25% تأثیر مثبت معدل کتبی امتحانات نهایی و 5% معدل دروس نهایی پیش دانشگاهی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.