نتایج در این بخش نمایش داده می شود

هفت نکته درباره تکميل ظرفيت پذيرش با سوابق تحصيلي پيام‌نور

همان گونه کهداوطلبان گرامي اطلاع دارند، ثبت‌نام در مرحله تکميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1397 در مراکز و واحدهاي آموزشي دانشگاه پيام‌نور، از روز يکشنبه 22 مهر ماه آغاز شده است و متقاضيان مي‌توانند به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و مراکز و واحدهاي آموزشي پذيرنده دانشجو در اين مرحله، به لينک جست و جوي عنوان مرکز يا واحد آموزشي و کدرشته مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org و همچنين به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه پيام‌نور به نشاني: www.pnu.ac.ir مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مرکز يا واحد آموزشي مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک لازم و با توجه به موارد مربوط، که در اصل اطلاعيه تکميل ظرفيت مذکور، که در همين شماره از پيک‌سنجش و همين طور سايت سازمان سنجش آمده است، تا تاريخ 15 آبان ماه (فردا) به مراکز يا واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.
بر همين اساس، نظر داوطلبان عزيز را به موارد ذيل معطوف مي‌کند:
1- تمام متقاضيان بايد حداکثر تا تاريخ 31 شهريور ماه 97 داراي مدرک ديپلم کامل متوسطه نظام قديم (دوره چهار ساله) يا پيش‌دانشگاهي يا کارداني (فوق ديپلم) بوده باشند (در صورت امکانِ تشکيل کلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از سوي مؤسسه مورد تقاضا، آن دسته از داوطلباني که حداکثر تا تاريخ 30 بهمن ماه 97 موفق به اخذ مدرک پيش‌دانشگاهي يا کارداني شوند، نيز مي‌توانند در رشته يا رشته‌هاي تحصيلي مربوط متقاضي شوند).
2- تمام داوطلبان بايد در هنگام ثبت‌نام از طريق مرکز يا واحد آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 000/220 ريال از طريق سيستم پرداخت الکترونيکي در سايت سازمان سنجش اقدام کنند.
3- هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يک گروه آزمايشي و يک کدرشته محل متقاضي شود، و در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي در بانک اطلاعات پذيرفته شدگان يکي از مؤسسات بر اساس ضوابط سازمان سنجش حذف شده و هيچ‌گونه اعتراضي در اين زمينه پذيرفته نخواهد شد.
4- داوطلبان بايد در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط، از طريق مراکز يا واحدهاي آموزشي در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند؛ زيرا پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان، قابل تغيير يا تعويض نيست.
5- تمام داوطلبان «مرد» بايد در زمان ثبت‌نام و شرکت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
6- بعد از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط در مرکز يا واحد آموزشي که به آن مراجعه داشته‌اند، تلقي مي‌شوند و آغاز به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي سازمان سنجش، به صورت مشروط خواهد بود.
7- آن گروه از داوطلباني که پيش از اين در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون سراسري سال 97 (مرحله شهريور ماه) قرار گرفته‌اند، چنانچه در اين مرحله متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل هستند و در يکي از مراکز يا واحد‌هاي آموزشي ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنها در شهريور ماه، لغو خواهد شد.

موفق باشيد

  • هفته نامه پیک سنجش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.