مطالعه يا تکنيک؛ کدام يک بر ديگري برتري دارد؟

تکنيک جمع‌بندي، تکنيک شبيه سازي، تکنيک رفع اشکال، تکنيک گام به گام، تکنيک سه روزه، تکنيک پنج روزه، تکنيک نيم روزه و سه روز يک بار، تکنيک … و ….

اين چيزي است که داوطلب، هر روز با انبوهي از آنها مواجه است؛ با يک نسخه واحد، و بدون توجه به شرايط افراد و غافل از اينکه آيا بررسي شده است که به کارگيري يک تکنيک واحد در مورد همه افراد، بازدهي واحدي دارد يا نه؟

تکنيک … تکنيک … تکنيک …. وارد که مي‌شوي، پيش از آنکه از تکنيک بحثي به ميان آيد، بخش بازاريابي و اقتصادي آن جلوه‌گري مي‌کند: … ساعت فيلم، … حلقه «دي وي دي»، … آزمون، … هزار تومان به همراه چند خط تلفن همراه براي دريافت مجموعه و مشاوره. تبليغ با اسم و عنوان متنوع و استفاده از واژه «استاد» براي جلب توجه يا به کارگيري واژه‌هاي پر طمطراق و اغوا کننده. پروژه سرنوشت ساز و دلداري دادن اطمينان بخش به داوطلبان انبوه آزمون‌ها مبني بر اينکه کنارتان هستيم و قبولي شما را در هر آزمون تضمين مي‌کنيم. انبوهي از اطلاعات پراکنده و عنوان جذاب، صرفاً براي ارايه قيمت پکيج ! گويا رقابت اصلي بر سر عنوان و قيمت بسته‌هاست، و مساله اصلي، که همان کنکور و مطالعه براي کسب آمادگي به منظور موفقيت در آن است، به دست فراموشي سپرده شده است. اين بحث ادامه دارد

موفق باشيد 

*هفته نامه پیک سنجش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.