نتایج در این بخش نمایش داده می شود

رویاهایتان در مورد شما چه می گویند؟

هر کس رویاهای متفاوتی را در سر می پروراند

 

هر کس رویاهای متفاوتی را در سر می پروراند اما این رویاها نشان از چه دارند؟ اگر می خواهید از طریق رویاهای هر فرد به شخصیت او پی ببرید، با ما همراه باشید.

 

خیالبافی نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز مفید است. با خیالپردازی بسیاری از دردهای ما تسکین می یابند، برای بسیاری از مشکلات راه حل می یابیم و قوه خلاقیت ما نیز تقویت می شود. اگر خیالپردازی نبود، کودکان خلاق و کنجکاو نبودند. به همین دلیل واجب است که به ذهن تان اجازه دهید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد.

 

هر کس رویاهای متفاوتی را در سر می پروراند اما این رویاها نشان از چه دارند؟ اگر می خواهید از طریق رویاهای هر فرد به شخصیت او پی ببرید، با ما همراه باشید. در اینجا برخی از رایج ترین خیالپردازی ها و  تعبیرات شان را برایتان آورده ایم.

 

*رویا: شما به همراه خانواده یا دوستان تان بر ساحلی دراز کشیده اید 

 

تعبیر: دراز کشیدن در ساحل دریا بدین معنی است که شما زندگی آرام و شادی دارید. به دوستان و اقوام خود وابسته اید و دوست دارید که زمان زیادی را با آنها سپری کنید. از آنجا که نزدیکان زندگی تان سرمایه های شما هستند، خدا را همیشه بابت داشتن شان شکر می کنید.

 

 

*رویا: شما برنده یک جایزه در مسابقه ای معروف شده اید 

 

تعبیر: شما فرد به شدت خلاقی هستید و خیالپردازی نیز برایتان لذت بخش است. افرادی که عاشق هیجان، خوشگذرانی و رقابت اند، افرادی با روحیه خلاقانه بالا هستند که می توانند در هر رقابتی پیروز شوند.

 

 

*رویا: به مدیرتان می گویید که دیگر به سر کار نخواهید آمد. 

 

تعبیر: شما در حال حاضر با مشکلی دست و پنجه نرم می کنید و به دنبال راه حلی برای آن هستید. اما قبل از اینکه وارد عمل شوید خوب جوانب مختلف آن را بررسی می کنید. مدام این سوال ها را از خودتان می پرسید که فواید این کار چیست؟ آیا نتیجه مثبتی به همراه خواهد داشت؟ با این اوصاف شما می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

 

*رویا: یکی از عزیزان از دست رفته تان را ملاقات می کنید 

 

تعبیر: شما در حال تسکین قلب خود هستید. دوست دارید که یکی از عزیزان از دست رفته تان را در مکانی آرام بار دیگر ملاقات کنید یا که دلتان می خواهد خاطرات خوب گذشته بار دیگر برایتان زنده شود. در هر صورت فکر کردن به عزیزان زندگی تان انرژی مثبتی را به شما منتقل می کند.

 

 

*رویا: شما یک فرد مشهور شده اید 

 

تعبیر: شما دوست دارید که دیگران را تحت کنترل خود در آورید. زمانی که شما خود را در موقعیتی بالا و قدرتمند می بینید، نشاندهنده آن است که دوست دارید از تمام روزمرگی هایتان رها شوید. دیگر مجبور نیستید که ظرف ها را بشویید یا اتاق تان را مرتب کنید، دیگران برای شما این کار را انجام خواهند داد.

 

 

*رویا: شما در حال فرار هستید، می خواهید دور دنیا را بگردید 

 

تعبیر: شما به تغییری در زندگی تان احتیاج دارید. باید کاری متفاوت را آغاز کنید. به این فکر کنید که چه کاری برایتان جذاب است؟ بازدید از یک مکان جدید یا تغییر شغل؟ البته این تغییر شما نباید مانند قبل برایتان سنگین باشد یا طوری باشد که از آن فرار کنید، شاید تغییر ساده دکوراسیون خانه نیز حالتان را خوب کند.

 

 

*رویا: شما یک رابطه جدید عاشقانه را آغاز کرده اید 

 

تعبیر: تصور داشتن یک رابطه عاشقانه آرزوی هر کسی است. حتی اگر شما در یک رابطه عاطفی به سر می برید، این تصور خیانت محسوب نمی شود بلکه می تواند انگیزه ای برای بهبود رابطه تان باشد. چیزی که مهم است این است که شما در رابطه ای که ایده آل تان باشد به سر نمی برید و باید برای به دست آوردن آن تلاش کنید.

 

 

*رویا: در حال حمله به فردی هستید که به شما بدی کرده است 

 

تعبیر: شما از زخمی در زندگی تان رنج می برید و در تلاش برای بهبود آن هستید. خیالپردازی زیاد در مورد جنگیدن با دیگری می تواند به شما آسیب برساند و تمرکز شما را برهم زند. اگر نمی توانید مشکلتان را با دیگران حل کنید، از یک مشاور یا روان پزشک کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.