خبرهای ویژه

» جزوات و کتب کنکوری » دانلود کتاب آموزشی – رشد و نمو در گیاهان

تاریخ انتشار : 2018/01/13 - 1:00

 کد خبر: 15987
 3072 بازدید

دانلود کتاب آموزشی – رشد و نمو در گیاهان

دانلود کتاب آموزشی – رشد و نمو در گیاهان زیست شناسی را با این کتاب ۱۰۰ بزنید … منبع کامل کنکور زیست شناسی ( بهترین منبع برای جمع بندی ) کتاب زیست شناسی کنکور ۱۰۰ ( جامع ) – ناشر : انتشارات نگرش روز سال دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی (آموزش کامل مطالب درسی + تست […]

دانلود کتاب آموزشی – رشد و نمو در گیاهان

دانلود کتاب آموزشی – رشد و نمو در گیاهان

زیست شناسی را با این کتاب ۱۰۰ بزنید …

منبع کامل کنکور زیست شناسی ( بهترین منبع برای جمع بندی )

کتاب زیست شناسی کنکور ۱۰۰ ( جامع ) – ناشر : انتشارات نگرش روز

سال دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی

(آموزش کامل مطالب درسی + تست طلایی کنکور)

کتابی ویژه برای قبولی در دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی

 مولف : علی سلیمانی و مجید ولیزاده

دانلود کتاب در :

 

مورد تأیید هفت تن از اساتید بزرگ زیست شناسی ایران
مورد تأیید انجمن علمی زیست شناسی آذربایجان شرقی
نظر گروهی از دبیران برجسته و مشهور زیست شناسی در مورد کتاب حاضر
۱-جناب آقای محمد فرجی، رئیس سابق گروه زیست شناسی استان آذربایجان شرقی: کتاب حاضر بسیار ارزشمند است و برای دانش آموزان و معلمان مفید می‌باشد.
فصول اول و دوم زیست شناسی پیش‌دانشگاهی توسط ایشان مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته است و پیشنهادات وی نیز در چاپ جدید لحاظ شده است .
۲-آقای مسعود خان محمدی، رئیس فعلی زیست شناسی استان آذربایجان شرقی: برای تدوین کتاب، زحمات زیاد کشیده شده‌است و نسبت به کتاب‌های مشابه متفاوت می‌باشد و مطالعه آن را به همکاران محترم و دانش‌آموزان عزیز توصیه می‌نمایم.
فصول ۹ و ۱۰ زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ و فصل ۸ پیش‌دانشگاهی توسط ایشان مورد ارزیابی قرار گرفته و پیشنهادات وی لحاظ شده است .
۳-آقای امیر ذاکری، نماینده و مدرس زیست شناسی آموزشگاه علوی در شهرستان‌های سراب و خوی: کتابی است فوق‌العاده و کاری است بزرگ و متفاوت. برای همکاران و برای دانش‌آموزان بسیار ضروری است و مطالعه آن‌ را توصیه می‌کنم.
فصول ۳ و ۴ و ۵ و ۶ پیش‌دانشگاهی توسط ایشان بررسی و پیشنهاداتشان در چاپ دوم کتاب مورد لحاظ قرارگرفته است.
۴- سرکار خانم فرنوش زرگری، از مدرسان برجسته مدارس نمونه دولتی: کتاب مذکور برای معلمان و دانش‌آموزان بسیار مفید می‌باشد و مطالعه‌ی آن را توصیه می‌کنم.
فصل ۷ پیش‌دانشگاهی و فصول ۶ و ۷ و ۸ زیست ۱ را بررسی نموده‌اند و پیشنهادات ایشان در چاپ دوم لحاظ شده است .
۵-جناب آقای امامعلی پور، از دبیران مجرب و ساعی و فرهیخته زیست شناسی: کتاب حاضر کاری‌است بسیار ارزشمند و اثری است بسیار ماندگار، مطالعه‌ی آن برای دانش‌آموزان و معلمان بسیار مفید خواهد بود.
زیست ۲ توسط ایشان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و پیشنهادات ایشان مد نظر واقع شده‌است.
۶- جناب آقای نعمت جعفری، از مدرسان پرتلاش و پرتوان زیست‌شناسی: کتاب بسیار مفیدی می‌باشد بویژه طرز نگارش آن و اثر مفید آن در یادگیری سریع قابل توجه است. ایشان فصول ۱ و ۲ و ۳ زیست‌ ۱ را بررسی کرده و پیشنهادات وی لحاظ شده‌است .
۷- آقای محمد فتحی، از هم‌دانشکده‌ای‌ها و همکاران مؤلف و از دبیران بسیار برجسته و موفق سمپاد (مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی): اثر حاضر در شرایط موجود  بسیار لازم بود. امیدوارم گامی باشد مؤثر در ارتقای کیفیت زیست‌شناسی.
در تدوین مراحل و بخش‌های مختلف کتاب به صورت گسترده با ایشان مشورت و هم‌رأیی صورت گرفته‌است.
۸ – استاد محمد صفایی ( از اساتید کنکور زیست شناسی لرستان ) : جناب آقای سلیمانی از تلاشهای جنابعالی کمال تقدیر و تشکر را دارم . کتاب جنابعالی یکی از کاملترین کتب زیست شناسی در عرصه کنکور میباشد.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : جزوات و کتب کنکوری , زیست شناسی کنکور , صفحه نخست , علوم تجربی , کنکور سراسری
ارسال دیدگاه

*

code