نتایج در این بخش نمایش داده می شود

جزئیات آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور ۹۶

معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌ های تحصیلی نیمه‌ متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی، آموزش تربیت بدنی و موسیقی نظامی تمامی معرفی‌شدگان باید طبق برنامه‌ زمانی مندرج در این اطلاعیه اقدام کنند.
همراه داشتن اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای کل داوطلبان در روز آزمون الزامی است.
معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌ متمرکز براساس اولویت‌ بندی رشته‌ های خود در فرم انتخاب رشته گزینش خواهند شد، بنا براین در صورتی که برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته‌ نیمه‌ متمرکز اعلام شده‌، مراجعه ‌کرده و در نهایت به عنوان پذیرفته‌ شده ‌نهایی‌ هر یک از رشته‌های تحصیلی‌ نیمه‌ متمرکز اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنان‌ در رشته‌ متمرکز لغو می شود.
کارت شرکت در آزمون عملی رشته‌های تحصیلی نیمه‌ متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در حوزهای برگزاری آزمون عملی تحویل داوطلبان خواهد شد.
داوطلبان معرفی شده این رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی لازم‌ است‌ با همراه داشتن لباس‌ و کفش‌ ورزشی‌ منحصراً در روزهای تعیین‌ شده‌ در حوزه برگزاری حضور یابند. در صورت ‌نداشتن‌ شناسنامه، کارت ملی، از داوطلب‌ مراحل معاینات و آزمون ‌عملی‌ و مصاحبه‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.
معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبی و ریوی خود یقین داشته و آمادگی‌های لازم برای تست های آزمون‌ عملی‌ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را داشته‌ باشند.
با توجه به اینکه در محل حوزه برگزاری آزمون عملی معاینات پزشکی با نظارت پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام خواهد شد نیاز به همراه داشتن گواهی سلامت و ارائه گواهی تندرستی برای داوطلبان نیست.
تمامی معرفی‌ شدگان چندبرابر ظرفیت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شرکت در آزمون عملی، باید طبق اطلاعیه‌ ای که در دهه آخر آذرماه ۹۶ توسط این سازمان برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی که در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار خواهد شد شرکت کنند، در غیر اینصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزینش تلقی می‌شود.
کلیه داوطلبان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های عمومی بوده تا در گزینش نهائی که براساس ضوابط این سازمان در بهمن ماه انجام می‌شود، باشند.
معرفی شدگان رشته‌های‌ نیمه‌ متمرکز دوره روزانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش در صورتی که در آزمون عملی شرکت کرده و در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی در دوره فوق قرار بگیرند، حق ثبت‌ نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ را نخواهند داشت.
داوطلبانی که در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت این رشته‌ها بوده و نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی در موعد مقرر اقدام نکرده‌اند، درصورت تمایل برای شرکت در آزمون عملی می‌توانند جهت بررسی وضعیت خود با به همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر مطابق جدول ذیل به محل برگزاری آزمون و به نماینده سازمان سنجش مستقر در شهرستان برگزاری، مراجعه کنند.
آزمون عملی ‌برای کلیه‌ معرفی‌شدگان‌ زنان در روز پنجشنبه ۲ آذر ۹۶ و مردان در روز جمعه ۳ آذر ۹۶ برگزار می‌ شود.
کلیه معرفی‌شدگان باید فقط ‌براساس برنامه زمانی طبق استان محل اقامت مندرج در جدول ذیل در آزمون عملی شرکت کنند.

استانهای محل اقامت داوطلبان

‌آدرس حوزه امتحانی و محل‌ مراجعه

تهران، البرز، قم و مرکزی‌

کرج- حصارک- خیابان شهید بهشتی- میدان دانشگاه- دانشگاه خوارزمی

آذربایجان‌ شرقی‌، آذربایجان‌ غربی ‌و اردبیل

‌تبریز- بلوار ۲۹ بهمن- دانشگاه تبریز-دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

اصفهان‌، چهار محال‌ و بختیاری‌، یزد و کرمان

اصفهان- میدان آزادی-خیابان دانشگاه (هزار جریب) درب شرقی دانشگاه اصفهان

فارس، بوشهر، کهگیلویه‌ و بویراحمد و هرمزگان

شیراز- بلواردانشجو -میدان ارم-خوابگاه ارم-دانشکده علوم تربیتی دانشگاه شیراز

خراسان ‌شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سیستان ‌و بلوچستان‌

مشهد- میدان آزادی-دانشگاه‌ فردوسی‌ مشهد

گیلان، زنجان و قزوین

رشت- کیلومتر ۱۰ جاده تهران- دانشکده‌ تربیت‌ بدنی دانشگاه گیلان

کرمانشاه، همدان و کردستان

کرمانشاه- باغ ابریشم- دانشگاه رازی کرمانشاه

خوزستان، لرستان و ایلام

اهواز- دانشگاه شهید چمران اهواز

مازندران، گلستان، سمنان

بابلسر- خیابان شهید بهشتی-پردیس دانشگاه مازندران

 به همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳، لباس‌ و کفش‌ ورزشی‌، اصل شناسنامه و یا کارت ملی و اصل فیش هزینه تست‌های سلامت و تندرستی و انجام معاینه پزشکی به مبلغ ۲۵۰ هزار ریال در زمان آزمون عملی ضروری است. در غیر اینصورت از داوطلب‌ آزمون ‌عملی‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.
معرفی‌شدگان ‌رشته‌ ‌تحصیلی موسیقی نظامی (کد ۲۷۱۱۱) ‌دانشگاه هنر (محل تحصیل پردیس کرج) – بورسیه ارتش جمهموری اسلامی ایران که هزینه انجام آزمون عملی را در زمان مقرر پرداخت کرده اند باید برای شرکت در آزمون عملی با همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳ و اصل شناسنامه و یا کارت ملی در روز جمعه ۱۰ آذر ۹۶ راس ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح (برای تعیین نوبت) و شرکت در آزمون عملی اقدام کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.