نتایج در این بخش نمایش داده می شود

تلاش برای جذب رتبه های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: تلاش می کنیم با ارائه تسهیلات مناسب زمینه جذب رتبه های خوب کنکور سراسری را در این دانشگاه مهیا شود.
محمود مهرمحمدی  بعدازظهر شنبه در نشست خبری چهارمین دوره اردوهای حیات طیبه در مشهد اظهارکرد :یکی از ویژگی های دانشگاه فرهنگیان این است که دانشجویان آن از بدو ورود استخدام می شوند، معافی پسران از سربازی و اشغال فارغ التحصیلان آن تضمین شده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از خرده هایی که به دانشگاه فرهنگیان گرفته می شود عدم امکان ادامه تحصیل برای دانشجویان این دانشگاه بوده است، گفت:گر دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه فرهنگیان در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنند و قبول شوند، در صورتی که ادامه تحصیل آنها خللی با کارشان نداشته باشد می توانند به تحصیل خود ادامه دهند.
مهرمحمدی افزود: هدف ما این است که به افرادی که دارای رتبه های دو رقمی و سه رقمی در کنکور هستند  کمک هزینه و تسهیلات بلاعوض تا سقف دو و یک میلیون بدهیم.
وی همچنین با بیان اینکه تعداد ۴۵هزار نفر دانشجوی معلم در دانشگاه فرهنگیان کشور مشغول به تحصیل هستند پرداخت، تصریح کرد: در مهر ماه جاری حدود ۱۰ هزار نفر دانشجو معلم جدید وارد دانشگاه خواهند شد.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور اذعان کرد: سونامی بازنشستگی آموزش به دلیل موج استخدامی های دهه ۶۰ در آموزش وپرورش اتفاق افتاد که تا سال های آینده، طبق آمار حدود ۹۰ هزار نفر در آموزش وپرورش بازنشسته خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.