نتایج در این بخش نمایش داده می شود

امکان ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال در دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه‌ای از رؤسای واحدهای این دانشگاه خواست تا امکان ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال واجد شرایط را از بدو پذیرش فراهم آورند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای به رؤسای واحدهای مراکز استان، واحدهای علوم و تحقیقات تهران و نجف آباد، رؤسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی، از آنها خواست تا امکان ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال واجد شرایط را از بدو پذیرش فراهم آورند.

در ابتدای این بخشنامه آمده است: به منظور تسهیل و تسریع در فرآینده نقل و انتقال با طراحی و افزایش قابلیت‌های سامانه منادا، واجدین شرایط می‌توانند بدون مراجعه حضوری و انجام مسافرت‌های درون شهری و برون شهری، از 25 تا 31 شهریور سال جاری با مراجعه به سامانه منادا به آدرس اینترنتی monada.iau.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

گفتنی است، انتقال آزادگان، اسرا، جانبازان 25درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد، میهمانی دایم پذیرفته‌شدگان دارای معلولیت جسمی و حرکتی شدید، روشندل و ناشنوایی شدید، انتقال همسر و فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی تمام وقت شاغل، بازنشسته و متوفی و نیمه وقت دانشگاه آزاد اسلامی، انتقال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، انتقال یا تغییر رشته فرزندان اعضای هیأت علمی شاغل و بازنشسته و متوفی دانشگاه آزاد اسلامی و انتقال پذیرفته شدگان فارغ‌التحصیل دبیرستان‌های سازمان سما از مواردی است که در این بخشنامه بعنوان دارندگان شرایط مورد تاکید قرار گرفته است.

در بخش دیگری از این بخشنامه آمده است: اعضای هیأت علمی سایر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، بایستی با مراجعه حضوری به اداره کل امور دانشجویی درخواست و مدارک مربوطه خود را ارائه کنند.

براساس این بخشنامه اداره کل امور دانشجویی پس از بررسی مدارک حداکثر تا هفتم مهرماه درباره درخواست‌های مذکور اعلام نظر خواهند کرد. همچنین واحدهای دانشگاهی مقصد موظفند، پس از اعلام نتایج نسبت به ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان اقدام کنند.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه که به تأیید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز رسیده برعهده روسای واحدها و معاونین دانشجویی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.