خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 1400 » آزمون های آزمایشی همشاگردی _ کنکور ۱۴۰۰

تاریخ انتشار : 2021/06/01 - 11:26

 کد خبر: 24964
 755 بازدید

آزمون های آزمایشی همشاگردی _ کنکور ۱۴۰۰

همشاگردی عزیز سلام . یک سال هست که پا به پای شما عزیزان و در این دوران سخت که به علت همه گیری ویروس منحوس کرونا ، آموزش حضوری در مدارس تعطیل شده است ، هم قدم شده ایم و تا موفقیت نهایی و رسیدن به هدف تان همراهی تان خواهیم کرد . شیوه ی […]

آزمون های آزمایشی همشاگردی _ کنکور ۱۴۰۰

همشاگردی عزیز سلام .

یک سال هست که پا به پای شما عزیزان و در این دوران سخت که به علت همه گیری ویروس منحوس کرونا ، آموزش حضوری در مدارس تعطیل شده است ، هم قدم شده ایم و تا موفقیت نهایی و رسیدن به هدف تان همراهی تان خواهیم کرد .

شیوه ی برنامه ریزی ضربدری و شیوه ی تست زنی تاس از ابداعات و شیوه های آموزشی منحصر به فردی ست که استاد علی سلیمانی مبدع آن بوده و هر ساله خیل عظیمی از داوطلبان با استفاده از آن در آزمون های سراسری به موفقیت رسیده و به نتایج درخشانی دست پیدا می کنند .

امسال به دلیل غیر حضوری بودن آزمون ها ، موسسه علمی آموزشی گام برتر همشاگردی بر آن شد تا چند مرحله آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان آزمون سراسری ۱۴۰۰ بصورت آنلاین برگزار کند . این آزمون ها ویژه ی داوطلبان و دانش اموزان برنامه ریزی و طرح های انفرادی این موسسه می باشد .

بیشتر بخوانید :

برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۱

برای تک رقمی شدن هنوز هم فرصت باقی ست …

برنامه اندروید موسسه علمی آموزشی گام برتر همشاگردی

آزمون نوبت اول ( ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ ) _ ساعت : ۰۸ بامداد

بودجه بندی : کل مباحث ادبیات فارسی (۱) و دین و زندگی(۱)

۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ _ ساعت برگزاری آزمون : ۸ صبح ( ویژه ی رشته ی علوم تجربی ، علوم انسانی و ریاضی و فنی )ساعت شروع فرآیند آزمون ۸ صبح _ زمان اتمام آزمون ، ساعت ۱۴ ( تمدید نخواهد شد )

*جهت شرکت در آزمون نوبت اول ( ۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ ) کلیک نمایید :


آزمون نوبت دوم ( ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ ) _ ساعت : ۰۸ بامداد

بودجه بندی : کل مباحث ادبیات فارسی ( ۱ و ۲ ) _ دین و زندگی ( ۱ و ۲ ) _ زبان (۱) _ عربی (۱)

۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ _ ساعت برگزاری آزمون : ۸ صبح ( ویژه ی رشته ی علوم تجربی ، علوم انسانی و ریاضی و فنی ، هنر و زبان ) ساعت شروع فرآیند آزمون ۸ صبح _ زمان اتمام آزمون ، ساعت ۱۴ ( تمدید نخواهد شد )

*جهت شرکت در آزمون نوبت دوم ( ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ ) کلیک نمایید :

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن click.jpg است

برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 1400 , آزمون های آزمایشی همشاگردی , ابزارهای آموزشی , سوالات آزمون های سایر موسسات , سوالات تستی , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , ویژه خبری , کنکور سراسری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code