خبرهای ویژه

» ویژه خبری » کنکور سراسری با تدابیر خاص بهداشتی برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 2020/05/08 - 17:07

 کد خبر: 22136
 417 بازدید

کنکور سراسری با تدابیر خاص بهداشتی برگزار می‌شود

ایرج حریرچی ظهر جمعه در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری بیماری کوید ۱۹ در استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه طی جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیات اولیه در خصوص کنکور، مدارس و دانشگاه‌ها گرفته‌شده است، ابراز داشت: با توجه به اثرگذاری کنکور و برخی آزمون‌ها در آینده دانش آموزان و دانشجویان […]

کنکور سراسری با تدابیر خاص بهداشتی برگزار می‌شود
ایرج حریرچی ظهر جمعه در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری بیماری کوید ۱۹ در استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگاران

ضمن بیان اینکه طی جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیات اولیه در خصوص کنکور، مدارس و دانشگاه‌ها گرفته‌شده است، ابراز داشت:

با توجه به اثرگذاری کنکور و برخی آزمون‌ها در آینده دانش آموزان و دانشجویان و از سویی وجود بیماری کرونا نیز برای خانواده‌ها و بسیاری افراد استرس‌زا است.

بیشتر بخوانید :

برنامه اندروید موسسه علمی آموزشی گام برتر همشاگردی

به کمک «عمومی»ها بشتابید!

با قوت ادامه بده …

وی افزود:
سالن امتحانات معمولاً آرایش مناسبی دارد که نگرانی بابت فاصله اجتماعی نیست اما ورودی خروجی و برخی سفرها شاید مشکل‌آفرین باشد که از این‌رو برای برگزاری امتحانات تدابیر مناسبی اتخاذشده است.
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز تدابیر خاصی برای برگزاری مراسم شب‌های قدر منظور شده است، اضافه کرد: برای این تصمیمات در موعد مشخص خود اطلاع‌رسانی عمومی می‌شود.

حریری چی اضافه کرد:

مدارس و دانشگاه معمولاً جزو اولین مناطقی بودند که با شیوع کرونا بسته شدند و قطعاً در مناطق پرخطر آخرین مکانی خواهند بود که بازگشایی می‌شوند.

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ویژه خبری , آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code