خبرهای ویژه

» مشاوره و برنامه ریزی » وعده سهمیه کرونا به کنکوری‌ها صحت دارد؟

تاریخ انتشار : 2020/12/07 - 18:01

 کد خبر: 24135
 232 بازدید

وعده سهمیه کرونا به کنکوری‌ها صحت دارد؟

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان سنجش آموزش کشور درباره مطالب مطرح‌شده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها در ارتباط با روش‌های پذیرش دانشجو در سال‌های آتی، سهمیه‌ها و ارتباط کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی با این سازمان توضیحاتی داد. در این اطلاعیه آمده است: اخیرا مشاهده شده است که عده‌ای از افراد […]

وعده سهمیه کرونا به کنکوری‌ها صحت دارد؟
به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان سنجش آموزش کشور درباره مطالب مطرح‌شده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها در ارتباط با روش‌های پذیرش دانشجو در سال‌های آتی، سهمیه‌ها و ارتباط کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی با این سازمان توضیحاتی داد.

در این اطلاعیه آمده است:

اخیرا مشاهده شده است که عده‌ای از افراد سودجو و کلاهبردار با سوءاستفاده از اشتیاق داوطلبان و همچنین شرایط کنونی همه‌گیری ویروس کرونا، اقدام به راه‌اندازی کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی جعلی با عنوان روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور و طرح وعده‌های دروغین درخصوص اختصاص سهمیه کرونا کرده‌اند که متاسفانه تعدادی از داوطلبان هم به آن‌ها اعتماد و با آن‌ها همراهی کرده‌اند.

سازمان سنجش ضمن اعلام کلاهبردار و سودجو بودن اینگونه کانال‌ها اعلام می‌دارد کلیه اخبار و اطلاعیه‌ها در خصوص آزمون‌ها، نحوه پذیرش، میزان تاثیر سوابق تحصیلی، سهمیه‌های مصوب و سایر اطلاعات لازم را که از طریق مراجع ذی‌صلاح ابلاغ می‌شود،

صرفاً از طریق سایت رسمی خود به نشانی sanjesh.org، سایت هفته‌نامه پیک سنجش و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به اطلاع داوطلبان می‌رساند.

سازمان سنجش هیچ‌گونه فعالیت و اطلاع‌رسانی در فضای مجازی (تلگرام، اینستاگرام و…) به جز کانال‌های اطلاع‌رسانی داخلی مانند پیام‌رسان سروش،‌ای‌گپ، گپ، بله و ایتا ندارد.

همچنین سنجش و پذیرش دانشجو در کلیه مقاطع براساس مصوبات قانونی مراجع ذی‌ربط صورت می‌گیرد؛ اخیراً مصاحبه‌های متعددی در خصوص روش‌های سنجش و پذیرش برای سال جاری و سال‌های آینده در رسانه‌ها صورت می‌گیرد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌کند ضوابط و قوانین سال سنجش و پذیرش سال ۱۴۰۰ مطابق دفترچه‌های رسمی منتشرشده در سایت اطلاع‌رسانی این سازمان، مشابه سال گذشته بوده و تغییری نکرده است. مبنای قوانین و مقررات قانونی دفترچه‌های ثبت نامی منتشر شده توسط این سازمان است.

در خصوص روش‌های سنجش و پذیرش سال‌های آتی، سازمان سنجش در جریان هیچ‌کدام از تغییرات اعلام‌شده در مصاحبه‌های افراد مختلف نیست و مشارکتی نداشته است و طبیعتاً روابط عمومی سازمان سنجش اطلاعاتی در این خصوص ندارد که بتواند پاسخگوی داوطلبان باشد لذا از داوطلبان درخواست می‌شود اگر سوالی دارند از افراد یا دستگاه‌های مصاحبه‌کننده پیگیری کنند.

بیشتر بخوانید :

زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۰

چگونه حافظه قوی داشته باشیم؟

غلبه بر استرس با ۵ حرکت ساده یوگا

سازمان سنجش از عموم داوطلبان آزمون‌های سراسری درخواست می‌کند که در صورت مشاهده هرگونه اقدامات خلاف قوانین و مقررات یا سوءاستفاده احتمالی از نام و عنوان این سازمان، مراتب را از طریق شماره تلفن‌های: ۳۶۱۸۲۱۵۲-۰۲۶ و ۳۶۱۸۲۱۵۱-۰۲۶ و آدرس الکترونیکی:

hefazatazmon@sanjesh.org یا نشانی اینترنتی: ۵۳۴۷۹/sanjesh.org به ستاد خبری اداره کل حراست سازمان سنجش آموزش کشور گزارش کنند.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : مشاوره و برنامه ریزی , آزمون سراسری 1400 , صفحه نخست , مقالات مشاوره ای , ویژه خبری , کنکور سراسری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code