خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 99 » نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي به دانشگاه آزاد

تاریخ انتشار : 2019/10/21 - 22:14

 کد خبر: 20934
 589 بازدید

نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي به دانشگاه آزاد

دستورالعمل نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي مورد تاييد وزارتين، از سوي معاونان دانشگاه آزاد اسلامي ابلاغ شد. دکتر جواد علمايي، معاون علوم، مهندسي و کشاورزي، و حجت‌الاسلام و المسلمين عبدالحسين خسروپناه، معاون علوم انساني و هنر دانشگاه آزاد اسلامي، دستورالعمل «نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي […]

نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي به دانشگاه آزاد

دستورالعمل نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي مورد تاييد وزارتين، از سوي معاونان دانشگاه آزاد اسلامي ابلاغ شد. دکتر جواد علمايي، معاون علوم، مهندسي و کشاورزي، و حجت‌الاسلام و المسلمين عبدالحسين خسروپناه، معاون علوم انساني و هنر دانشگاه آزاد اسلامي، دستورالعمل «نحوه پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي مورد تاييد وزارتين» را به رؤساي استان‌ها، واحدها، مراکز آموزشي و معاونت آموزش‌هاي عمومي و مهارتي دانشگاه آزاد اسلامي ابلاغ کردند.

بیشتر بخوانید :

درخواست برای پذیرش قطعی سوابق تحصیلی در کنکور

ادامه تحصیل از طریق آزمون سراسری برای افرادی که دوبار کنکور داده بودند، بلامانع شد

چگونه برنامه درسي مناسبي را براي خود تنظيم کنيم؟

مطالعه و آمادگی برای کنکور را با یک برنامه‌ریزی خوب شروع کنید.

بر اساس اين دستورالعمل، دروس گذرانده شده دانشجويان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي مورد تاييد وزارتين، که به دانشگاه آزاد اسلامي منتقل مي‌شوند، مشروط بر اينکه با تاييد دانشگاه مبدا در شمول اخراج آموزشي قرار نگرفته باشند، با کسب نمره قبولي، بر حسب مقطع تحصيلي و با رعايت تعداد واحد و عنوان درسي يکسان، قابل پذيرش است. 


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , ویژه خبری
ارسال دیدگاه

*

code