خبرهای ویژه

» صفحه نخست » نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد – سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد

تاریخ انتشار : 2020/11/03 - 11:03

 کد خبر: 23880
 170 بازدید

نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد – سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد

بسیاری از داوطلبان پس از دریافت نتایج دانشگاه آزاد تمایل به ثبت اعتراض دارند. که در این مقاله میخواهیم در رابطه با نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد در سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد توضیحاتی را قرار دهیم. نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد: به اطلاع شرکت کنندگان آزمون‌های […]

نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد – سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد

بسیاری از داوطلبان پس از دریافت نتایج دانشگاه آزاد تمایل به ثبت اعتراض دارند.

که در این مقاله میخواهیم در رابطه با نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد در سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد توضیحاتی را قرار دهیم.
نحوه اعتراض به آزمونها دانشگاه آزاد

مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد:


به اطلاع شرکت کنندگان آزمون‌های سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی (دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، سراسری و..) و دوره‌های بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و کارشناسی ارشد ویژه استعدادهای درخشان می‌رساند جهت حفظ سلامتی داوطلبین محترم و با توجه به بیماری کرونا از مراجعه حضوری به مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی خودداری نمایند.

بیشتر بخوانید :

سال تحصيلي جديد و درک فرصت‌ها

نخستین کنکور قرن بعد چگونه برگزار می شود؟

ثبت نام غیر حضوری آزمون های آزمایشی سنجش ۱۳۹۹-۱۴۰۰جهت ثبت درخواست الکترونیکی و ثبت اعتراض به سامانه http://sede.iau.ac.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( ازجمله کارنامه و…) ثبت نمایند.

sede.iau.ac.ir

سایت sede.iau.ac.ir سامانه اعتراض به نتایج پذیرش دانشگاه آزاد برای دوره های کنکور و بدون کنکور 99 است. این سامانه جهت رسیدگی به درخواست داوطلبان به صورت غیرحضوری و آنلاین فعالیت می کند. تنها کاری که لازم است انجام دهید ورود به این سامانه و ثبت اعتراض است.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : صفحه نخست , آزمون سراسری 1400 , آزمون سراسری 99 , مشاوره و برنامه ریزی , مقالات مشاوره ای , ویژه خبری , کنکور سراسری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code