خبرهای ویژه

» صفحه نخست » متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور

تاریخ انتشار : 2019/08/22 - 10:18

 کد خبر: 20288
 671 بازدید

متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور میزان شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را اعلام کرد. به گزارش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از دانشگاه پیام نور؛ حسن علیزاده، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور اظهار کرد:  رفع مشکلات اقتصادی و فراهم کردن امکان ادامه تحصیل برای تمامی دانشجویان […]

متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور میزان شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را اعلام کرد.

به گزارش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از دانشگاه پیام نور؛ حسن علیزاده، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور اظهار کرد:  رفع مشکلات اقتصادی و فراهم کردن امکان ادامه تحصیل برای تمامی دانشجویان به ویژه در مناطق کم برخوردار از مهم‌ترین اولویت امسال این دانشگاه  بوده است.

بيشتر بخوانيد :

همه آنچه درباره کارنامه سبز کنکور سراسری باید بدانید

جزییات طرح افزایش ظرفیت پزشکی
سرقت اطلاعات پذیرفته شدگان کنکور
جزئیات استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸ اعلام شد


 
او افزود: دانشگاه در اقدامی جدید امکان اختصاص تسهیلات وام شهریه را برای دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته نیز فراهم کرده و این دسته از دانشجویان می‌توانند با مراجعه به بانک‌های انصار و قرض الحسنه مهر ایران از وام شهریه تحصیلی برخوردار شوند.
دانشگاه پیام نور،کمترین میزان شهریه تحصیلی را اخذ می‌کند
علیزاده با بیان اینکه دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه‌های شهریه بگیر، کمترین میزان شهریه تحصیلی را اخذ می‌کند، افزود: دانشجویان با استفاده از وام شهریه می‌توانند ضمن پرداخت شهریه کامل تحصیلیhttp://www.sanjeshy.org/ خود، در بازه طولانی ۴۸ ماه نسبت به بازپرداخت اقساط وام اقدام کنند.

متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ۶۵۰ هزار تومان، در مقطع کارشناسی ارشد ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در مقطع دکتری تخصصی ۷ میلیون تومان است.

بيشتر بخوانيد :

مشاوره و برنامه ریزی کنکور ۹۹

مشاور کنکور ( پاسخگویی رایگان به تمامی سوالات آموزشی ، روانشناسی تحصیلی و … )


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : صفحه نخست , ویژه خبری
ارسال دیدگاه

*

code