خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 99 » مبالغ و مدارک مورد نياز براي وام زيارت عتبات دانشجويي اعلام شد

تاریخ انتشار : 2019/09/24 - 17:24

 کد خبر: 20726
 600 بازدید

مبالغ و مدارک مورد نياز براي وام زيارت عتبات دانشجويي اعلام شد

صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، با توجه به نزديک شدن اربعين حسيني، مبالغ وام زيارت عتبات و مدارک مورد نياز را براي ارايه به دانشجويان مجرد و متاهل اعلام کرد. با توجه به نزديک شدن ايام اربعين حسيني و تشرف تعداد زيادي از دانشجويان به عتبات عاليات، صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، مدارک لازم را […]

مبالغ و مدارک مورد نياز براي وام زيارت عتبات دانشجويي اعلام شد

صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، با توجه به نزديک شدن اربعين حسيني، مبالغ وام زيارت عتبات و مدارک مورد نياز را براي ارايه به دانشجويان مجرد و متاهل اعلام کرد.

با توجه به نزديک شدن ايام اربعين حسيني و تشرف تعداد زيادي از دانشجويان به عتبات عاليات، صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، مدارک لازم را براي ثبت‌نام وام عتبات به شرح زير اعلام کرد: دانشجويان علاقه‌مند به شرکت در زيارت اربعين براي دريافت وام، بايد معرفي نامه ستاد عتبات دانشگاهيان، فرم ثبت تقاضا، ممهور به مهر معاونت دانشجويي و ستاد عتبات، و اسکن صفحه مشخصات و صفحه ممهور به مهر خروج از کشور در گذرنامه را ارايه کنند. گفتني است که مبلغ وام زيارت براي اين دسته از دانشجويان، در صورت متاهل بودن، يک ميليون و ۵۰۰ هزار تومان، و براي دانشجويان مجرد، يک ميليون تومان است.

ضمناً دانشجوياني که خود به صورت آزاد مشرف مي‌شوند، نيز مي‌توانند با ارايه اسکن صفحه مشخصات و صفحه ممهور به مهر خروج از کشور گذرنامه خود، مبلغ ۷۰۰ هزارتومان وام زيارت عتبات دريافت کنند. 

بيشتر بخوانيد :

آیا بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب نظام قدیم کنکور ۹۸ قربانی خطای سازمان سنجش شده‌اند؟!

وبينار بزرگ هدف و هدف گذاري تحصيلي
رتبه های تک رقمی که در کنکور قبول نشدند!
مشاهده کارنامه نهایی ( کارنامه سبز ) کنکور ۹۸
اصلاحیه سهمیه بندی های کنکور در مجلس رأی نیاورد
به سادگی شاد باشید

برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , ویژه خبری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code