خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 99 » در نوروز یادگیری تعطیل نمی‌شود

تاریخ انتشار : 2020/03/01 - 23:49

 کد خبر: 21747
 491 بازدید

در نوروز یادگیری تعطیل نمی‌شود

هار در راه است. دوران طلایی نوروز ۹۹ بهترین فرصت برای یادگیری و پیشی گرفتن از همتایان است. در این تعطیلات زیبای بهاری هدف‌هایت را نشانه بگیر و در کنار استراحت و تفریح و مسافرت از یادگیری در این ایام غافل نشو و سعی کن هر روز را با برنامه آغاز کنی. با گفت‌وگو با […]

در نوروز یادگیری تعطیل نمی‌شود

هار در راه است. دوران طلایی نوروز ۹۹ بهترین فرصت برای یادگیری و پیشی گرفتن از همتایان است. در این تعطیلات زیبای بهاری هدف‌هایت را نشانه بگیر و در کنار استراحت و تفریح و مسافرت از یادگیری در این ایام غافل نشو و سعی کن هر روز را با برنامه آغاز کنی. با گفت‌وگو با پدر و مادر و پشتیبانت می‌توانی برنامه‌ای قابل اجرا برای خودت تدارک ببینی.

بیشتر بخوانید :

کنکوری‌ها در روزهای کرونایی چه می‌کنند؟

آخرین وضعیت ساماندهی سهمیه‌ها و حذف کنکور

تغییر تاریخ برگزاری کنکور ۹۹ به علت ویروس کرونا ؟

آن‌چه از ابتدای سال تحصیلی تا کنون آموخته‌ای بخش مهمی از اندوخته‌های توست. این دوران فرصت خوبی خواهد بود تا بتوانی برای آزمون دوران طلایی هدف‌گذاری کنی و مطالبی را که تا کنون خوب نخوانده‌ای مرور کنی و با استفاده از کتاب نوروز یادگیری‌هایت را وسعت بخشی.

دستاوردهایی که در این ایام خواهی داشت باارزش خواهد بود و ادامه‌ی مسیر را برایت هموارتر خواهد کرد. حالا تصمیم با توست ‌که کدام راه را انتخاب کنی و در چه مسیری گام برداری.

با برنامه ریزی رایگان نوروزی ما ( اردوی نوروزی ۹۹ ) موسسه علمی همشاگردی همراه باشید …


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , مقالات مشاوره ای , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code