شما اینجا هستید
آزمون سراسری 99 » دانلود پيك سنجش

دانلود هفته نامه پيك سنجش ، شماره : ۱۱۵۱ تا شماره : ۱۱۶۰

شماره ۱۱۶۰
شماره ۱۱۵۹
شماره ۱۱۵۸
شماره ۱۱۵۷
شماره ۱۱۵۶
شماره ۱۱۵۵
شماره ۱۱۵۴
شماره ۱۱۵۳
شماره ۱۱۵۲
شماره ۱۱۵۱
پيك سنجش،هفته نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور است كه از پاييز ۱۳۷۵ تاكنون به طور پيوسته دوشنبه هر هفته منتشر مي‌شود. هفته‌نامه پيك‌سنجش در بردارندة آخرين اخبار و اطلاعيه‌هاي سازمان در باره مراحل مختلف آزمون‌هايي است كه از مرحله آغازين تا پايان آن (ثبت‌نام آزمون تا اعلام نتايج نهايي و معرفي اسامي پذيرفته‌شدگان هر آزمون)، از سوي سازمان سنجش آموزش كشور اجرا مي‌شود.
اين هفته‌نامه، با ستون‌ها و صفحات ثابت و متغيري مانند: يادداشت هفته، اخبار، اطلاعيه، همشاگردي سلام !، گزارش خبري، گفت و گو، آشنايي با رشته‌هاي دانشگاهي، آگهي و … به فراخور برنامه زماني آزمون‌‌ها، با مخاطبان جوان خود (دانش‌آموزان سال‌هاي آخر دبيرستان و يا دانشجويان دوره‌هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي‌ارشد، داوطلبان آزمون سراسري، كارشناسي‌ناپيوسته، كارشناسي‌ارشد و دكتري همراه مي‌شود و در جهت راهنمايي آنها به منظور ثبت‌نام و شركت در آزمون‌هاي مختلف كه از سوي سازمان سنجش برگزار مي‌گردد گام برمي‌دارد.
هفته‌نامه پيك‌سنجش در هفدهمين سال فعاليت خود به يمن همراهي و همگامي مخاطبان پرشور و نشاط خود به آينده اميدوار است و همواره به شادكامي و موفقيت اين عزيزان مي‌انديشد.
خوانندگان، بازديدكنندگان و علاقه‌مندان مي‌توانند طرح، عكس، مطلب، انتقاد و پيشنهاد خود را به نشاني صندوق الكترونيكي peykesanjesh@yahoo.com ارسال نمايند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

*

code