خبرهای ویژه

» صفحه نخست » تشکیل کلاس‌های جبرانی در تابستان ۱۴۰۰ برای دانش آموزان

تاریخ انتشار : 2021/03/26 - 13:33

 کد خبر: 24693
 133 بازدید

تشکیل کلاس‌های جبرانی در تابستان ۱۴۰۰ برای دانش آموزان

محسن حاجی میرزایی در حاشیه آخرین نشست هیئت دولت در سال ۱۳۹۹، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای تشکیل و برگزاری کلاس‌های جبرانی در تابستان سال آینده، یکی از اولویت‌های ما برای جبران آموزش از دست رفته در ایام کرونا است. وی با تشکر از زحمات فرهنگیان برای ادامه روند آموزش باکیفیت، در بستر مجازی در طول […]

تشکیل کلاس‌های جبرانی در تابستان ۱۴۰۰ برای دانش آموزان

محسن حاجی میرزایی در حاشیه آخرین نشست هیئت دولت در سال ۱۳۹۹، اظهار کرد:

برنامه‌ریزی برای تشکیل و برگزاری کلاس‌های جبرانی در تابستان سال آینده، یکی از اولویت‌های ما برای جبران آموزش از دست رفته در ایام کرونا است.

وی با تشکر از زحمات فرهنگیان برای ادامه روند آموزش باکیفیت، در بستر مجازی در طول سال ۹۹ تصریح کرد:  قطعاً در سال گذشته فعالیت‌های گسترده‌ای برای ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان انجام شده است.

اما باز هم باید ارزیابی دقیق‌تری داشته باشیم و برای برخی از دانش آموزان، که به هر دلیلی از آموزش با کیفیت، محروم بوده‌اند و یا نیازمند به فعالیت‌های جبرانی هستند، فعالیت‌های جبرانی پیش بینی و اجرا کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در مورد حضوری یا غیرحضوری بودن کلاس‌های درس در سال جدید گفت:

وزارت آموزش و پرورش، همیشه متقاضی حضوری بودن فعالیت‌های آموزشی بوده است ولی حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس، به تصمیم ستاد ملی کرونا بستگی دارد.

بیشتر بخوانید :

سرسبزترين بهار تقديم تو باد

برنامه اندروید موسسه علمی آموزشی گام برتر همشاگردی

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰

وی در پایان اظهارکرد:

تاکنون ستاد ملی مقابله با کرونا به دلیل نگرانی از سلامت دانش آموزان، اجازه حضور دانش آموزان در کلاس و ارائه آموزش حضوری را به ما نداده است.

اگر شرایط سال آینده مانند امروز باشد از طریق بستر مجازی، آموزش را ادامه خواهیم داد و درصورت کسب اجازه از ستادملی کرونا، آموزش حضوری خواهیم داشت.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , ویژه خبری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code