خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 99 » اعتراض به نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹

تاریخ انتشار : 2020/09/21 - 11:42

 کد خبر: 23540
 333 بازدید

اعتراض به نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹

در حال حاضر امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۹ از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش فراهم شده و داوطلبان تا تاریخ ۵ مهر فرصت دارند نسبت به درخواست بررسی مجدد نمره خود اقدام کنند . با توجه به اینکه عصر امروز دوشنبه ۳۱ شهریور پاسخنامه و کلید نهایی سوالات آزمون برای رتبه های زیر […]

اعتراض به نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹

در حال حاضر امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۹ از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش فراهم شده و داوطلبان تا تاریخ ۵ مهر فرصت دارند نسبت به درخواست بررسی مجدد نمره خود اقدام کنند .

با توجه به اینکه عصر امروز دوشنبه ۳۱ شهریور پاسخنامه و کلید نهایی سوالات آزمون برای رتبه های زیر ۱۰۰۰۰۰ کشوری در گروه های آزمایشی علوم ریاضی ، علوم تجربی و علوم انسانی و رتبه‌ های کشوری زیر ۲۰۰۰۰ در گروه های آزمایشی هنر و زبان منتشر می شود توصیه می شود حتما این کارنامه را بررسی و در صورت لزوم برای ثبت اعتراض اقدام نمایید .

داوطلبان به منظور ثبت اعتراض به اعلام نتایج اولیه ، میبایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و از منوی بالا سمت چپ ، روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید و با استفاده از نام کاربردی و رمز عبور خود وارد صفحه ثبت درخواست شوید .


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , مقالات مشاوره ای , ویژه خبری , کنکور سراسری , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code