خبرهای ویژه

» آزمون سراسری 99 » استراتژی اصلاح در دوران عید

تاریخ انتشار : 2020/03/12 - 11:20

 کد خبر: 21843
 489 بازدید

استراتژی اصلاح در دوران عید

ویورس کرونا باعث شد امسال نوروز متفاوتی داشته باشیم . ویروس کرونا با همه ی معایبش سبب تعطیلی مدارس شد و این یعنی یک موقعیت عالی برای آنها که هنور امیدوارند و دست از تلاش خود برنداشته اند . شما تا پایان تعطیلات زمان بسیار خوبی دارید و می توانید با یک برنامه ی درست […]

استراتژی اصلاح در دوران عید

ویورس کرونا باعث شد امسال نوروز متفاوتی داشته باشیم . ویروس کرونا با همه ی معایبش سبب تعطیلی مدارس شد و این یعنی یک موقعیت عالی برای آنها که هنور امیدوارند و دست از تلاش خود برنداشته اند .

شما تا پایان تعطیلات زمان بسیار خوبی دارید و می توانید با یک برنامه ی درست و تلاش عالی به رتبه دلخواه خود دست پیدا کنید

اکثر دانش‌آموزان دوران طلایی نوروز را به دلیل شرایط خاصی که دارد به عنوان موقعیتی فوق العاده برای رفع نواقص و کاستی های درسی خود لحاظ می کنند. عده ای نیز تغییر مسیر می دهند و جهت حرکت خود را عوض می کنند. این آسیب بزرگی است که عده ای در آن گرفتار می شوند.

بیشتر بخوانید :

راهنماي نحوه ي شركت در آزمون غيرحضوري آنلاين – (مرحله ششم) – اسفند ۹۸

نخستین گامها تا کسب اعتماد به نفس

وارسي آزمون، مهم‌تر از خود آزمون

اردوی نوروزی ۱۳۹۹

شرایط ایده آل این است که از این فرصت، جهت اصلاح نواقص و کاستی های درسی استفاده شود. معمولاً کسانی که «استراتژی اصلاح» را به کار می برند در ادامه ی مسیر وضعیت مناسب تر و مساعد تری دارند.

طبق برنامه ی اردوی نوروزی ۹۹ همشاگردی، درس‌های پایه و درس‌های نیم‌سال اول دوازدهم را مطالعه نمایید . پس برنامه ی درسی خود را بر اساس «استراتژی اصلاح» تنظیم کنید و از این فرصت بهترین بهره را ببرید. این دو هفته می تواند پشتوانه ی خوبی برای آزمون های شما و کنکور باشد.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , مقالات مشاوره ای , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code