خبرهای ویژه

» ویژه خبری » آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای زمان برگزاری کنکور ۹۹

تاریخ انتشار : 2020/04/29 - 11:32

 کد خبر: 22084
 437 بازدید

آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای زمان برگزاری کنکور ۹۹

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور  درباره آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای زمان برگزاری کنکور سراسری   ۹۹ گفت :  آموزش و پرورش هنوز تقویم آموزشی خود را به سازمان سنجش برای زمان برگزاری امتحانات اعلام نکرده است تا بر این اساس برای برگزاری کنکور سراسری تصمیم گیری کنیم. زرین آمیزی ادامه داد: هر […]

آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای زمان برگزاری کنکور ۹۹
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور  درباره آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای زمان برگزاری کنکور سراسری   ۹۹ گفت : 
آموزش و پرورش هنوز تقویم آموزشی خود را به سازمان سنجش برای زمان برگزاری امتحانات اعلام نکرده است تا بر این اساس برای برگزاری کنکور سراسری تصمیم گیری کنیم.

زرین آمیزی ادامه داد: هر زمان اعلام قطعی به سازمان سنجش صورت بگیرد درباره زمان برگزاری کنکور سراسری تصمیم گیری خواهد شد.

بیشتر بخوانید :

نحوه برگزاری امتحانات و محتوای کنکور قطعی نیست

زمان برگزاری امتحانات نهایی مشخص شد

آزمون سراسري را دريابيد!

رئیس سازمان سنجش پیش تر گفته بود: هنوز نمی‌توان زمان برگزاری کنکور سراسری را اعلام کرد به این دلیل که آموزش و پرورش تقویم آموزشی خود را اعلام نکرده است.

هر زمان که آموزش و پرورش تقویم امتحانات نهایی را روی سایت خود به صورت رسمی و دقیق اعلام کند آن زمان شورای سنجش و پذیرش شروع به تصمیم گیری درباره زمان برگزاری کنکور ۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خواهد کرد.

وزیر آموزش و پرورش نیز روز گذشته زمان برگزاری امتحانات نهایی و کنکور را اعلام کرد وگفت:

برای پایه دوازدهم طبق روال هرساله آخر اردیبهشت پایان سال تحصیلی خواهد بود و پس از تعطیلات عید فطر، امتحانات از ۱۰ یا ۱۷ خرداد آغاز و تا یک هفته از تیر ادامه خواهد داشت؛ کنکور نیز ۲۰ روز پس از آخرین امتحان نهایی برگزار خواهد شد که حدودا هفته اول مرداد می‌شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ویژه خبری , آزمون سراسری 99 , صفحه نخست , مشاوره و برنامه ریزی , گزارش , یادداشت
ارسال دیدگاه

*

code