نتایج در این بخش نمایش داده می شود

همایش بزرگ کنکور در جویم فارس برگزار گردید …

همایش بزرگ مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کارگاه تخصصی کوچینگ در سالن شهید رجایی آموزش و پرورش جویم با حضور استاد علی سلیمانی و استاد سید علی حسینی برگزار شد .

همایش بزرگ مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کارگاه تخصصی مثبت اندیشی و کوچینگ ، با حضور اساتید مطرح کشور ، استاد علی سلیمانی و علی حسینی در سالن شهید رجایی آموزش و پرورش منطقه جویم استان فارس برگزار گردید .

همایش بزرگ مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کارگاه تخصصی کوچینگ در سالن شهید رجایی آموزش و پرورش جویم با حضور استاد علی سلیمانی و استاد سید علی حسینی برگزار گردید .

همایش بزرگ مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کارگاه تخصصی مثبت اندیشی و کوچینگ ، با حضور اساتید مطرح کشور ، استاد علی سلیمانی و علی حسینی در سالن شهید رجایی آموزش و پرورش منطقه جویم استان فارس برگزار گردید .

در ابتدای جلسه جناب آقای امیر حسین باقری ریاست آموزش و پرورش جویم ضمن تقدیر و تشکر از دولت تدبیر و امید در راستای تحقق عدالت آموزشی ، از دانش آموزان خواست که با تلاش و همت خود ، گام موثری برای این منطقه برداشته و سطح علمی منطقه را بیش تر از پیش کنند .

این کارگاه که مدت 3 روز در منطقه جویم و هرم برگزار گردید ، با استقبال خوب مسولین ، والدین و دانش آموزان همراه بود و در این همایش مسایل مختلف آموزشی مورد بررسی قرار گرفت .

استاد علی سلیمانی علاوه بر آموزش روش های  علمی و دقیق مطالعه دروس و اصول اساسی برنامه ریزی ، اقدام به آموزش فنون تست زنی و مبانی تست شناسی نمود و در پایان به سوالات مختلف روانشناسی و تحصیلی داوطلبین و اولیا  پاسخ داد . شایان به ذکر است  استاد علی سلیمانی دارای گواهینامه بین المللی روانشناسی یادگیری از کشور آمریکا و انگلستان می باشد .

سپس استاد علی حسینی به نکات مرتبط به هدف و هدف گذاری  ، کوچینگ و کوچینگ تحصیلی و … پرداخت و تاکید کرد همه ی داوطلبین باید برای دستیابی به اهدافشان از هیچ تلاشی دریغ نکنند .

در پایان جلسه نیز با حضور مسولین مربوطه ، جناب آقای امیر حسین باقری ، آقای  علی سلیمانی و استاد علی حسینی از بین دانش آموزان حاضر در جلسه قرعه کشی صورت گرفت و به برندگان یک نرم افزار آزمون یار اهدا شد . همچنین استاد سلیمانی تعدادی از دانش آموزان را در طرح های مشاوره ای خود بورسیه نمود .

لازم به ذکر است وب سایت همشاگردی اولین مرکز تخصصی ( کوچینگ تحصیلی ) در کشور است که اقدام به آموزش و برگزار ی همایشات مختلف کوچینگ ( کوچینگ تحصیلی ) نموده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.